Autobus na Dożynki 2022
Urząd Miasta i Gminy Kórnik uruchomił specjalne kursy na Dożynki Gminne w dniu 20.08
Autobus I |
Przystanek |
Czas Odjazdu |
Konarskie Wieś |
13:32 |
Konarskie Skrzyżowanie |
13:34 |
Radzewo Strażnica |
13:37 |
Trzykolne Młyny Radzewska |
13:40 |
Trzykolne Młyny Rogalińska |
13:42 |
Czmoniec Rumiankowa |
13:44 |
Czmoniec Miętowa |
13:46 |
Czmoniec Piwoniowa |
13:48 |
Czmoniec Stokrotkowa |
13:50 |
Czmoniec Marzymięta |
13:52 |
Czmoń PKS |
13:55 |
Błażejewo Przylesie Magazyn |
13:59 |
Kórnik Bnin Osiedle |
14:01 |
Kórnik Bnin Witosa |
14:02 |
Kórnik Bnin Rynek |
14:03 |
Kórnik Bnin Armii Krajowej |
14:04 |
Kórnik Prowent |
14:06 |
Kórnik Pl.Niepodległości |
14:07 |
Kórnik Poprzeczna |
14:08 |
Kórnik Reja |
14:09 |
Skrzynki Jeziorna |
14:13 |
Gądki PKP |
14:16 |
Borówiec Dębowa |
14:19 |
Borówiec Rekreacyjna |
14:20 |
Borówiec Łąkowa |
14:21 |
Borówiec Szkoła |
14:23 |
Borówiec Deszczowa |
14:25 |
Borówiec Pod Borem |
14:26 |
Borówiec Kurkowa |
14:27 |
Borówiec Borówkowa |
14:28 |
Kamionki Lisia |
14:29 |
Kamionki Lotnicza |
14:30 |
Kamionki Pętla |
14:31 |
Kamionki Nad Kople |
14:33 |
Szczytniki Szczelinka |
14:34 |
Szczytniki Sarnia |
14:35 |
Szczytniki Pętla |
14:36 |
Koninko Pisarska |
14:37 |
Koninko Dziennikarska |
14:38 |
Koninko Granatowa |
14:39 |
Koninko Las |
14:40 |
Powrót trasą odwrotną – wyjazd 19:50 z przystanku Koninko Las |
Autobus II |
Przystanek |
Czas Odjazdu |
Dziećmierowo Polna |
13:39 |
Dziećmierowo Słoneczna |
13:41 |
Dziećmierowo Leśna |
13:43 |
Szczodrzykowo Kolejowa |
13:45 |
Szczodrzykowo Szkoła |
13:46 |
Kromolice Pętla |
13:56 |
Kromolice |
13:57 |
Pierzchno PKP |
14:00 |
Pierzchno |
14:02 |
Runowo |
14:05 |
Szczodrzykowo Poznańska |
14:09 |
Dachowa Klonowa |
14:10 |
Dachowa Okrężna |
14:12 |
Dachowa Wiatrakowa |
14:13 |
Dachowa Cisowa |
14:16 |
Dachowa Nowina |
14:17 |
Robakowo Przyjazna |
14:18 |
Robakowo Polna |
14:19 |
Robakowo Szkoła |
14:21 |
Dachowa Wiejska |
14:25 |
Robakowo Szkolna Rondo |
14:26 |
Robakowo Zakłady Mięsne |
14:27 |
Gądki Spedycyjna |
14:28 |
Gądki Węzeł |
14:30 |
Żerniki Wieś |
14:35 |
Żerniki Przemysłowa |
14:36 |
Koninko Telewizyjna |
14:39 |
Koninko Granatowa |
14:40 |
Koninko Las |
14:41 |
Powrót trasą odwrotną – wyjazd 19:55 z przystanku Koninko Las |